| anonim_4396 a întrebat:

Am un document word cu un total de 60 de pagini numerotate cu page number, insa pe la jumatatea documentului cand dau scroll pe la pagina 32-33 daca dau putin mai jos incepe sa numeroteze din nou pagina cu 1, 2. si tot asa, de ce oare? de ce nu se continua cu 34, 35 etc. de ce se repeta, ce are? HELPP

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Am avut si eu problema asta happy e o optiune din word care face ruperea sirului de numerotare.

poti rezolva problema selectand numarul paginii de la care reincepe numerotarea si intrand in format page number. Dai sa porneasca numerotarea de la pagina corecta.

Asta e solutia pe care am gasit-o eu.