| amc86 a întrebat:

Am vazut la un prieten de al meu cum a primit de la un site 90 euro in 2 saptamani, mi-a explicat despre ce este vorba iar acum intrebarea mea e cum pot promova si sa reusesc sa aduc cati mai multi recruti? El are 8 si mai cauta, vreau si eu sa reuesc sa gasesc o metoda. Sa intelege-ti despre ce vorbesc, trebuie doar sa dau niste like pe facebook, twitter, youtube..etc. Dau funda celui care are o idee buna!

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

Uneori aşa e mai bine amc 86 să cauţi tu nu să aştepţi mură în gură, uite deja ai făcut o greşeală, dacă spuneai aici despre ce este vorba şi lăsai şi un link de referal poate se înscria cineva visând că o să ajungă să câştige 90 de euro în 2 săptămâni. în altă ordine de idei poţi face aşa, îţi faci un blog pe o platformă gratuită Blogger, Wordpress etc. Faci un articol despre metoda minune aduci şi o poză cu ordinul de plată al amicului şi pui un banner cu link-ul tău de referal.
Faci un filmuleţ pe Youtube despre metoda magică în descriere pui link-ul tău de referal pentru înscriere şi începi să promovezi filmuleţul pe unde poţi, Facebook, mess, Twiter, Blog-uri, sms-uri, etc.
Hai că ţi-am dat mură în gură

| amc86 explică (pentru ale28bz):

Multumesc, foarte detaliat. Am vrut sa spun aici link-ul, dar am inteles ca e interzis. Numai bine.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca esti sigur ca a facut atatia bani, cel mai in masura sa te intrume este respectivul prieten, nu crezi? rolling on the floor

| amc86 explică (pentru onasis1961):

Uneori nu crezi ca e mai bine sa cauti si tu ceva decat sa astepti mura in gura?