| Radu92 a întrebat:

faceti bani in cel mai usor mod posibil. Daca nu aveti nevoie de bani, va puteti alege din multele gadget-uri de ultima generatie disponibile pe site( iPad-uri, iPhone-uri, aparate foto/video, laptop-uri sau orice alt gadget) si toate astea GRATIS. Ceea ce am sa va prezint pe blogul http://moneyonlineblog.tk NU ESTE TZEAPA, sau nu stiu ce fel de smecherie.Va inscrieti si urmati cu atentie toate instructiunile, si in scurt timp, va puteti primi premile sau banii doriti. Daca nu sunteti convins de ceea ce este postat pe blog, va provoc sa cautati peste tot pe net, pe cineva care sa sustina ca este teapa, dar niciodata nu veti da peste o asemenea persoana. Daca aveti vreo problema la inscriere, va rog sa ma contactati. Orice persoana, de orice varsta se poate inscrie si poate sa faca bani.

3 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Ce relevanta are site-ul asta si unde e intrebarea? Daca imi dai timp de gandire as spune ca faci reclama gratuita folosindu-te de TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pun botul la o asemenea tampenie. Am cazut de doua ori in aceste capcane asa ca du-te si lasane. Am muncit o luna intreaga si cand venea ziua platii nu primeam banii.

Răspuns utilizator avertizat