| Dominicc a întrebat:

Ceva util pentru siteul si blogul tau.

Momentan scriu pe blogul si lucrez la portofoliul meu.

Dar am vazut ca sunt multe persoane car au un blog sau un site, si nu prea e pus la punct, nu au vedere buna a aspectului, chiar daca au continut bun.

Ce vreau eu.
Am zis sa incep un mini curs Gratuit despre dezvoltare siteuri si designul lui. Imi ofer din timpul meu sa ajut persoanele interesate in acest domeniu.

Fiecare avem un blog, si in timp vrem sa scoatem si bani din el, insa trebuiesc respectati niste pasi esentiali. Multi sar peste asta si nu mai dau atetie, insa vor profit!

Va voi invata cum sa:

faceti un continut original
faceti un aspect sanatos si atragator al siteului
sa va faceti propriul design dupa ideile voastre
sa mentineti traficu pe blog
sa atrageti persoane interesate de domeniul vostru.

si altele.

Inca lucrez la asta, si curand ma gandesc sa il lasnsez pe blogul meu. Cine va vrea sa intre si sa invete, sa se inscrie pe o anumita pagina a mea.

Va voi anunta.

Care ar vrea sa se inscrie?:)

Siteurile mele
blog http://www.konnstantinc.in/
Portofoliu http://konnstantinc.wordpress.com/

Este o ocazie de care zic eu. trebuie sa profitati.

Numai bine.

1 răspuns:
| StefanCristi a răspuns:

O fată pe aicea din Bucureşti sectorul 4 cu vârstă între 18 25 35 care este singura? cu înălțime de 1.75 ochii căprui fără vezi nici o dată să nu îi crezi prefer doar căprui negri sau albaştri cu zodie doar leu sau capeicorn