| cartidevizita a întrebat:

Are careva vreo cunostinta care vinde ghilotine electrice pentru hartie? Ma intereseaza una atat second cat si noua, insa trebuie sa aiba latimea de minim 48cm. O voi folosi in tipografie la taierea produselor precum carti de vizita, afise, pliante, flyere, etc.Pentru oferte fie vizitati www.cartidevizitaieftine.com, fie raspundeti aici, fie trimiteti un email. Mersi mult! (ps. pe internet nu am gasit ce imi trebuie, ma gandeam ca poate are cineva vreo una si nu o mai foloseste)

1 răspuns:
| pandaa592 a răspuns:

Incearca la Altex, am vazut cateva modele acolo sau cauta pe OLX