| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi creez o firma, respectiv un site care sa se ocupe cu grafica publicitara. Pentru inceput, carti de vizita, flyere, pliante, afise etc. Am deja o locatie si pentru un eventual sediu, dar vreau sa ma axez mai mult pe online. Am inteles ca la inceput e mult mai avantajos sa lucrez cu o tipografie. Adica sa nu le printez eu, sa bag bani in sisteme de printat etc. As vrea sa-mi spuneti cu ce tipografii se poate lucra mai avantajos, avand in vedere ca la inceput nu voi avea comenzi mari. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Ca sa-ti faci site-ul, te sfatuiesc pe www.ucoz.ro, care e complet in romana, Gratuit si usor de folosit.

Aici ai un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru floweray):

Iti multumesc pentru ajutor, la partea de webdesign ma pricep happy

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube

| adrianiuli a răspuns:

Eu lucrez cu www.oneprinting.ro sunt ok si au preturi mici