| MihaiAlez50 a întrebat:

Are cineva idee cat pot lua la un amanet pe un iPhone 12 Pro Max de 256 de GB? Este in stare perfecta. Are folie de sticla pe fata si a fost purtat numai in husa. Nu are zgarieturi, sparturi..etc. Mentionez ca ma intereseaza sa-l amanetez, nu sa-l vand de tot. Dau funda

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

În jur de 2000, 2500 de lei, mai mult nu cred că primești. Cel mai bine mergi la un amanet și întreabă, însă încearcă la mai multe dacă ai prin zonă, prețurile pot fi diferite.