| GabrielXD354 a întrebat:

Are cineva idee cu cat s-ar vinde un iPhone 5s de 16 gb,grey, cumpărat in Noiembrie 2014? este in stare perfecta, a avut folie de sticla si carcasa de plastic dupa primele cateva zile...Sau ce diferența ar mai trebui sa dau pentru un iPhone 6?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ramai la 5s ca e foarte ok, la 6 sunt preturi prea mari pentru ce ofera in plus fata de 5s

| Biasofia a răspuns:

Pai daca e perfect, te duci pe Olx sau tocma.ro si zici ca e perfect, nou, si ca e ca iphone 6 doar ca e cu un cm mai mic si ca merita!

| mara_8651 a răspuns:

Pai, o sa iei pe el cam 15 milioane sau 14