| Andreimat a întrebat:

As dori sa caut o munca de om care nu gândește, unde pot gasi asa ceva?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"caut o munca de om care nu gândește" - ăla e o legumă.
Nu găsești

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu gasesti peste tot trebuie sa iti folosesti creierul pe care ti la dat mamica ok chiar si cand speli vecul iti folosesti capul.

| mastadont a răspuns:

Sunt multe: măturător de stradă, gunoier, da acolo îți trebuie carnet, la lopată, etc. Sau poți încerca să cerșești, nu e o muncă grea și ai program flexibil. happy

| Trioda a răspuns:

happy
Poti incepe prin munca de necalificat..patronii adora asemenea oameni,te freaca toata ziua de iti ies fulgii,mereu nemultumiti, mereu pusi pe harta, mereu zgarciti la salarii si recunoasterea meritelor tale.
Deci adreseaza-te cu incredere deplina oricarei firme de santier, curatenie, depozite, chiar primariei tale. etc si iti vei realiza visul..munca munca munca. exclude banii, ca ei de abia iti vor ajunge de ieri pana azi, de maine nu mai vorbesti, traiesti pe datorie.
O zi buna!