| Dyanita a întrebat:

Am 16 ani.sunt din bacau si caut un loc de munca. Daca stie cineva as dori sa-mi spuneti si mie daca nu sa imi dati sugestii ce as putea gasi pentru mine.mersi mult

Răspuns Câştigător
| santy a răspuns:

Buna! pai la 16 ani cauti loc de munca? ciudat oricum se cam termina vacanta iar eu stiu multe fete care pe timpul vacantei mari de 3 luni lucreaza la terase servesc bauturi alea alea salariu destul de bun...nu stiu aptitudinile tale dar asta am observat ca merge pentru ca la alte locuri de munca iti trebuie carte de munca liceu ma rog.Bafta!

1 răspuns:
| NicollHellen a răspuns:

Da add la ladys. business si te voi ajuta sa obtii ceea ce doresti. Nu e vb de videochat, bani facuti de pe diverse site-uri sau farsa. Poti castiga de la 50 de lei in sus o data la 2 saptamani.