| Dee_Dya_1997 a întrebat:

Am 16 ani.sunt din bacau si caut un loc de munca. Daca stie cineva as dori sa-mi spuneti si mie daca nu sa imi dati sugestii ce as putea gasi pentru mine.mersi mult dau fundita:*

2 răspunsuri:
| OanaAlle a răspuns:

Pai la Mc sau KFC. te poti angaja ca si chelnerita, sau sa imparti ziare..sau sa faci reclama la nu stiu ce firma... dupa cate am observat, meserii de astea au adolescentii in ziua de azi happy
Funda? :*

| Dee_Dya_1997 explică (pentru OanaAlle):

Multumesc de raspuns, dar eu ma refeream la ceva concret, gen : cei de la "x" cauta persoane. happy