| SoRiNaQo a întrebat:

As dori sa fac bani pe net fara investiti daca se poate.
Ma poate ajuta cineva cu cativa pasi va rog?

Daca se poate sa fie site-uri romanesti.

Ofer funda pentru raspunsul care are sigur succes. ( Exceptie VIvaSMS)

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Engleza bine+ net + sa nu fii retard(a) = win
Fara engleza nu faci nici o brinza.

| justbelieve a răspuns:

Trebuie doar sa te inregistrezi si dupa iti vor trimite ei mail-uri pe care tu trebuie sa le accesezi si...atat.nu este un castig imens, dar macar este sigur si, decat deloc...mie chiar mi-au prins bine;) fara investitii, spam-uri sau alte minciuni.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| elyd12 a răspuns:

Cu Google Adsense am auzit ca poti face bani, insa trebuie sa ai un blog, ceva pe care sa bagi reclamele de la Google. Am auzit ca unii castiga destul de mult, alti se plang ca e o minciuna, sunt pareri si pareri.
Mai poti face bani si daca te inscri la Lady's, dar trebuie sa ai persoane care sa iti puna comanda ca sa-ti iasa castig. Mai multe informatii aici http://blogul-pentru-tine.blogspot.com/

| mariusme1 a răspuns:

Am incercat asta de mai multe ori, nu am castigat nimic, sincer! Atentie, multi promit marea cu sarea si te alegi praful de pe toba!