| FreeSh00teR a întrebat:

Salut, as dori si eu sa stiu daca aleg acest abonament http://www.orange.ro/abonamente-de-voce/cangur/cangur-9/ si la acest abonament as vrea sa achizitionez telefonul Samsung galaxy mini 2 https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-g alaxy-mini-2 practic voi plati pentru telefon 19 euro si voi continua sa dau 9 euro in fiecare luna pentru abonament nu? alte taxe se mai percep? astept raspuns thx

Răspuns Câştigător
| livio70 a răspuns:

La achizitionarea telefonului platesti 19 euro plus T.V.A. 24% si lunar 9 euro plus T.V.A. 24% in functie de cursul euro la data eliberarii facturii.
După consumarea resurselor din abonament se aplică tarifele:

0, 15 euro/minut pentru apelurile în reţea
0, 21 euro/minut pentru apelurile către alte reţele naţionale
0, 062 euro/mesaj scris
Notificare la consumarea traficului inclus.
Tarif suplimentar de date 0.50 euro/50 MB.

| FreeSh00teR explică (pentru livio70):

Si cam cat ar insemna acest 24% tva in lei?

1 răspuns: