| cosereanca a întrebat:

As dori si eu niste idei de afaceri care sa atraga fonduri europene. Va rog sa nu raspundeti decat daca aveti vreo idee. Este pentru un proiect important la facultate. mersi de intelegere

9 răspunsuri:
| rony a răspuns:

Stuparitul.

| Catalin_3561 a răspuns:

Ferma de iepuri e foarte cautata carnea de iepurewinking mai putin la noi pentru ca nu are grasimi etc eu acu m-am bagat pe afacere chiar daca am doar 17 ani happy cand fac 18 ani fac dosar etc tot ce trebuie ma ajuta un unchi de-al meu cu actele si poate iese ceva e aiurea ca la noi nu prea avem piata de desfacere sau abatoare pentru iepuristraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

la ora actuala cea mai cautata carne este cea de capra deoarece scade colesterolul in sange, o ferma de capre este cel mai indicat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cultura de tutun? semintele ti le dau producatorii de tigari din ungaria, care iti mai dau 1 euro pentru fiecare kilogram de tutun produs, plus alti 2 euro de la uniunea europeana.

| andreutza05_1656 a răspuns:

Cresterea viermilor de matase?

| cosereanca explică:

La asta ma gandisem si eu...e o idee buna. mersi

| cosereanca explică:

Multumesc de raspunsuri, astept idei in continuare

| cosereanca explică:

Poate are cineva idei care sa cuprinda si alte domenii in afara celui agricol. multumesc celor care au fost amabili si mi-au raspuns :*

| mvp97 a răspuns:

Livada de pomi fructiferi.