| Blake1 a întrebat:

As dori si eu o sugestie de job part time.ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| Ana_6561 a răspuns:

Ai putea sa te faci reprezentant avon si daca vrei sa castigi mai mult poti deveni chiar lider. Daca te intereseaza mai multe detalii ma poti contacta, id avon016190

| ade20ade a răspuns:

Buna, te-ar interesa un job part time in domeniul frumusetii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai raspunsuri noi la intrebarea cu horticultura.

| Blake1 explică:

Si nu e bine s aimparti pliante? as dori sa fac asa ceva dar nu am avut cum asa ca daca cunteti din iasi...stiti unde ma gasitilaughing

| Blake1 explică:

Da...despre ce este vorba?

| twink a răspuns:

Eu am inceput ca si consultant relatii clienti, 4 h. Sunt multe firme care cauta angajati pentru call center

| erny a răspuns:

Si eu caut asa ceva si raspunsurile pe care le primesc sunt "imparte pliante"

Răspuns utilizator avertizat