| 1Q a întrebat:

As droi ca la vara sa ma angajez in Bulgaria la un hitel drept nu stiu barman sau maseur sau ceva de genu insa nu stiu unde sa caut locuri de munca acolo si cum sa fac cine i i explica vreau in Bulgaria la mare sa lucrez pentru ca in Romania la mare sunt multi tigani si cocalari

1 răspuns:
| Kyılε a răspuns:

Incearca acest site: http://www.infomunca.ro/locuri-de-munca/in-tara-Bulgaria-23.
Daca nu-ti e de ajutor, incearca si tu sa mai cauti pe internet. Trebuie sa gasesti ceva. Multa bafta!