| Andrei007007 a întrebat:

As putea sa inchid cardul BCR facut de 2 saptamani? Nu am primit nici in ziua de azi cardul si imi tot spun ca atunci cand va veni ma vor suna. Consider ca am asteptat destul si doresc sa-l inchid si in primul rand cardul voiam sa-l folosesc la pariuri online insa am inteles ca acest tip de card nu este bun si ca trebuie Visa Electron BCR. Ma rog m-au mintit ca il pot folosi online, asa ca as dori sa ma retrag de la ei. Intrebarea mea pentru voi, il pot inchide dupa 2 saptamani chiar daca cardul nu mi-a venit? Daca da, platesc taxa ceva si cat? M-am invatat minte si o sa fac la INGlaughing

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Eu zic sa faci la banca transilvania, acolo am eu cardul visa electron, toti baietii seriosi si comisioanele zero, ma rog nu chiar la tot, citesti mai intai sa faci un contract si intrebi toate detaliile.
Teoretic ai voie sa il inchizi oricand vrei tu, cred ca plateti o taxa de inchidere, dar nu mult... trebuie sa te duci la banca si sa vorbesti cu ei, altfel nu ai cum.