| StefanCatalin1996 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un Ipod de pe okazii.ro la pretul de 550 lei de la un user cu 60 (100%) de calificative pozitive, este de incredere sau risc sa primesc o piatra!

Răspuns Câştigător
| ALXXXXXXXXXXX a răspuns:

Salut
Daca faci cum zic eu nu e nici un risk
Ii zici sa til trimita prin FanCourier cu colet de Verificare cand ajunge la tine acasa tu poti desface coletul inainte sa platesti banii la curier te costa vreo maxim 35 de lei si esti sigur ce primesti Iar daca tipul zice ca nu vrea sa trimita asa cum ti-am zis eu atunci e ceva TEAPA ...SUCCES
FUNDA? FUNDA?

1 răspuns:
| daniixxl a răspuns:

Salut

Sigur e de incredere.