| meph144 a întrebat:

Buna!
Vreau sa comand un HDD extern de pe okazii.ro la pretul de 500 ron
Userul pare ok.Are vreo 200 de produse(?) puse la vanzare si 120 de calificative bune 1 negativ.
Pot sa am incredere ca nu primesc o cutie cu pietre in ea?
Se poate ca un tepar sa isi faca contul sa para de incredere?(adica sa creeze 100 de conturi cu care sa isi dea singur calificative bune sau cv de genu).

1 răspuns:
| Mihay157 a răspuns:

Nu prea se poate sa isi acorde singur calficative, desi pentru fiecare produs platesti un comision. Daca are multe calificative, este de incredere. Calificativele il recomanda.