| TobiRami a întrebat:

As vrea sa cumpar un site pentru promovarea unui proiect cu finantare europeana, sa depaseasca suma de 3800 lei, dar nu stiu de unde as putea face rost de asa ceva, putin ajutor? Ofer fundita, cer raspuns rapid si serios. Multumesc.

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

In primul rand iti trebuie un domeniu. care variaza in in jurul sumei de 5-50 de euro. Apoi itri trebuie un it-ist care sa stie sa-ti faca site-ul de la 0. Pentru ca nu cred ca exista deja un site care sa promoveze exact ce vrei tu si tu doar sa-l cumperi. In functie de complexitatea site-ului pretul variaza drastic.