| BudurLiviu1995 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu unde trebuie sa merg sau la cine pot apela pentru imi face un proiect cu finantare europeana.,. as vrea sa-mi incep o mica ferma de animale de la 0, adica nimic( sa pun si eu bani dar si.). Dar se aproba la sigur sau depinde de proiect. si daca e asa ce trebuie sa fac ca sa imi aprobe sigur. dureaza mult asteptarea raspunsului. Rog seriozitate. ofer funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| NopeCheers a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu primarul local unde stai tu si sa ii explici sunt sigur ca te va indruma spre un loc bun. daca nu incearca sa dai de o firma serioasa de agricultura. sper ca te-am ajutat. cam atat stiu in domeniu de agricultura am un prieten care face si a fost recomandat de cate primar la o firma. nu stiu firma.