| Cățelul22 a întrebat:

As vrea sa fac niste bani.
Cum as putea? Sunt minor, am 15 ani. Pot face pe net sau chiar pe insta ca am 26k de urmăritori...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vei gasit pe cineva sa plateasca pentru publicitate pe acei 26k de urmaritori poate vei scoate si un ban

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Dacă ai atatia urmăritori datorită acelor generatoare de urmăritori/like.uri, iti spun ca nu merge asa laughing
Nu prea ai ce fac ce la 15 ani.

| aimullah123 a răspuns:

Este destul de simplu. Te duci la parintii tai si ii intrebi unde ai putea sa muncesti la varsta ta in timpul liber. Eu eram mai mic decat tine cand am inceput sa muncesc.

| Scumpik_Bruneta_1996 a răspuns:

Http://azemoney.club/2485309828092/?rstr=852

fa banidin reclame!
depinde de tine si de cat timp petreci in fata pc-ului
iti faci cont si introduci codurile reclamelor