| ZzZzZzZz a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un HTC Desire si as dori niste pareri.

Răspuns Câştigător
| smart01 a răspuns:

Folosesc un Desire de aproape un an si jumatate. Il recomand, e o "jucarie" buna, fiabila si rezistenta.
Al meu are la activ functionarea atat in conditii normale, cat si in extreme (de la -25, in frigul din zona Miercurea Ciuc, iarna, la temperaturile si umiditatea din Africa Centrala, unde l-am dus cu mine 3 saptamani in vara). Are si cateva cazaturi pe beton si asfalt la activ, butonare din plin, aplicatii la discretie, pentru ca merg pe principiul - daca tot am dat bani pe-un smartphone, sa-l folosesc la maxim, nu sa-l tin in stand-by ca sa economisesc baterie. Deci eu il recomand oricui.
Totusi, daca iti permit finantele, ti-as recomanda ceva mai nou de la HTC, respectiv una din variantele de Sensation (vezi ca Sensation XL e in promotie de sfarsit de an la Orange).

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este foarte bun

| cat212 a răspuns:

Eu am HTC Desire model vechi de vreun an... partea buna e ca tine bateria + nu prea multa are(nu e peste tot ca iPhone sau Blackberry), partea rea e ca nu prea gasesti accesorii pentru el big grin adica huse sau protectii. e foarte ok cand vine vorba de sistemul de operare(android) care e pare'se e mult mai bun decat la iphone happy mie una imi place e foarte util!