| paulpaul25 a întrebat:

As vrea sa investesc in jur de 100$ pe internet, in ceva care sa imi aduca profit. Am cautat destul de mult dar nu am ajuns la o solutie. Astept parerile voastre, as vrea sa fie si argumentate nu doar sa faceti reclama unui site! Ofer funda celui care ma va convinge!

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Cumperi ceva de pe ebay sau de pe alt site din strainatate si vinzi aici mai scump happy

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai iti faci un cont pe okazii.Si vinzi acolo cam ce se cumpara! Ce zici?

| harri2000 a răspuns:

Spre exemplu la bursahappy

| JBP a răspuns:

Eu castig 50$ pe luna in Uinvest daca te intereseaza putem sa vorbim te ajut cu placere cu orice fel de informatii http://freeonlinemonney.blogspot.ie/2011/07/uinvest.html

| matrix100 a răspuns (pentru JBP):

Cat ai investit?

| JBP a răspuns (pentru matrix100):

Eu in acest moment am 400$ si castig 50$ pe luna cel putin desii luna asta am facut 100$ contacteaza-ma pe skype la vasile.gavrilas si vorbim despre Uinvest. Ce pot sa te asigur e ca nu e nici o teapa eu sunt e 1 an de zile acolo si niciodata nu au fost probleme la plati.