| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi.In curand se apropie ziua iubitului meu,iar eu as vrea sa vb cu un prieten de-al lui sa il sune sa ii zica ca il insel,iar apoi sa apar eu sa ii zic un calduros "La multi ani!"Credeti ca ii voi strica ziua sau o sa i-o inveselesc? Multumesc! Astept parerile voastre[argumentate, va rog mult]:*Va pupacesc?

Răspuns Câştigător
| zRainbowx3 a răspuns:

Pai decat sa il enervezi, supara'te pe el fara motiv si spune'i sa vina urgent la locul x. aduna toti prietenii vostrii comuni in locul x si... La multi ani! Merge si un tort si sampanie, daca nu, doar la multi ani, da mana cu fiecare si tu vii ultima si il sarut spunandu'i la multi ani! Ca sa se inteleaga ca tu ai planuit asta, sper ca iti place mai mult ideea asta si ca te'am ajutat.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca te va parasi in clipa doi, daca are vreun pic de minte. Asta nu este o gluma, este o bataie de joc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vad de ce a i face chestia asta fix de ziua lui. In loc sa ii iei un cadou ca tot omu' tu te gandesti sa ii faci o gluma proasta din care reiese ca il inseli.
Cat mi-ar placea sa inghita momeala si sa nu te creada cand ii zici ca a fost doar o gluma.

| roxana17rxx a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu, ca ii iau si cadoulaughing)si o sa fiu acolo cu prietenul lui sa ii zic la multi ani, ca el o sa vina sa vada cu ochii lui...

| anonim_4396 explică (pentru roxana17rxx):

Mai bine te rezumi la cadou lasa prostiile astea.

| gingergirl1 a răspuns:

De ce sa ii zici asta? straight face
Nu pricep

| ywar a răspuns (pentru gingergirl1):

De proasta, de ce? Lupul, lupul... pana nu o sa o mai creada nimeni!

| roxana17rxx a răspuns (pentru gingergirl1):

Sa ii spun un ''La multi ani''intr-un mod inedit...cum nu a mai facut-o nimeni pana acum

| roxana17rxx a răspuns (pentru ywar):

Ce vrei sa spui?

Răspuns utilizator avertizat
| Marrythenight a răspuns:

Stai intr-un loc. straight face

| fotbalistata a răspuns:

Ii vei strica ziua cu siguranta.nu e 1 aprilie, ca sa tina la gluma.mai bine ii faci o surpriza placuta, o cina romantica, un cadou frumos etc asa va ramane cu amintiri frumoase.

| zRainbowx3 a răspuns:

Salut, eu cred ca vrei sa il inveselesti, nu sa il sperii la culme :]]. Fa'i un cadou oarecare si ajunge. Doar dragostea ta il face fericit, glumele de genul de obicei rup relatiile, deci mai bine nu, sper ca te'am ajutat big grin.

| roxana17rxx a răspuns (pentru zRainbowx3):

Da dar vreau sa ii spun un ''La multi ani''intr-un mod inedit.cum nu a mai facut-o nimeni pana acum. ai idei cum as putea face asta? big grin