| TudorCos a întrebat:

As vrea sa stiu si eu totul despre paysafecard.
Cum imi fac unul, cum scot bani.

Vreau un raspuns cat mai elaborat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paysafecard nu e un card propriu zis, e mai mult o metoda de plata.
In principal iti faci un cont la ei pe site( poti sa nu o faci, dar e mai convenabil cu cont), cumperi de la un chiosc, magzin etc un paysafe card in valoare de cat ai tu nevoie ( 25, 50, 100, 300 lei) si cu acel cod ori iti incarci contul online ori bagi direct in joc/ aplicatie.
banii nu ii poti scoate doar poti plati anumite servici cu el