| ssstef99 a întrebat:

Vreau sa stiu cum e treaba cu paysafecard as vrea sa cum un paysafecard de11 lei si vreau sa stiu cum sa procedez

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te duci la un magazin unde vezi un afis cu un "PP" galben. Acolo vei spune ca vrei un cod paysafe si te va intreba pe ce suma. Si ii zici ce suma vrei si dai banii. Dupa acel cod il folosesti unde ai nevoie.

| ssstef99 explică (pentru T0T):

Si sunt anumite sume pe care le poti cumpara sau orice suma?

| T0T a răspuns (pentru ssstef99):

Sunt anumite sume, iti spune acolo, eu nu mai stiu care...Eu stiu ca am cumparat de 50 de lei.