| hagi148 a întrebat:

As vrea tutoriale in limba romana : photoshop, dreamweaver(ambele cs6) sa scriu jocuri si programe(visual basic 2012) si sisteme pentru pc, telefoane, un site in flash si un joc scris in flash si jocuri si aplicatii java si apk. Va dau funda, as vrea tutorialele pe youtube si daca se poate trimiteti un link catre profilul respectiv.

1 răspuns:
| IHaDeSSI a răspuns:

Aici gasesti orice fel de tutorial de la desing (Photoshop, si altele), pana la programare java, c/c++, etc.
Sper ca te-am ajutat