| WolfSRain a întrebat:

Asta seara am depus la bancomat o suma de bani.Iau bon plec mai departe.
Vrand sa cumpar ceva de pe internet imi da acces respins.
Intru pe net si vad ca pe card este suma care era inainte sa pun banii? Care poate fi cauza? E ca si cum nu as fi pus nici un ban pe card.La tranzactii nu apare nimic azi.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Și unde scrie că banii puși în mașina aia trebuie să apară instant în contul tău?!? Ai răbdare, tranzacția e în procesare, o să ai banii în cont într-o zi, două.