| SantalPorcocale a întrebat:

Daca am depus o suma-n cont prin bancomat astazi, ( duminica ) e posibil sa intre banii sau numai luni?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Ciudat, nu am patit niciodata asta si nu am auzit sa intre banii asa de greu.
Maine du-te la banca de unde ti-ai luat cardul si discuta cu ei, sper sa o scoti la capat.

3 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Banii intra aproape instant.
Daca ai bagat banii la 15:24, la 15:24 sunt in cont...nu exista delay de.1 zi pentru ca e duminica sau ca e sarbatoarea lui X

| SantalPorcocale explică (pentru TrustMeIKnow):

Pai uite ca aparent este '' delay ''.
Nu mi-au intrat nici pana acum si i-am depus in bancomat la 8

| SantalPorcocale explică (pentru TrustMeIKnow):

Eh, o sa intre maine mai mult ca sigur.
Am sms alert pe telefon.

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru SantalPorcocale):

Ciudat, nu am patit niciodata asta si nu am auzit sa intre banii asa de greu.
Maine du-te la banca de unde ti-ai luat cardul si discuta cu ei, sper sa o scoti la capat.