| asphyxiated a întrebat:

Astazi pe la 3 am vrut sa imi cumpar o sharoma si am realizat ca imi lasasem banii in taxiu. Si am fost pana la bancomat acolo la banca, dar nu am inteles de ce nu m-au lasat sa scot bani de pe card. si mi-au spus ca mi-l resping. adica cardul, il resping. m-am certat cu ei, dar fara reusita.imi puteti explica va rog de ce?
mentionez ca banca era a doua banca din parcu corvin, iar cardul era un card portocaliu PENNY

Răspuns Câştigător
| DimianMaria a răspuns:

Hei. Trebuie sa bagi parola de la mess si idul. Le-ai bagat? Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru. te pup dulce.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu bancomatele unor banci nu accepta toate tipurile de carduri, ci numai cateva tipuri, pesemne al tau era dintre cele pe care nu le accepta. Numai bine!

| PetreConstanta a răspuns:

Nu erau bani in bancomat sau tu aveai o problema cu acel card - nu trebuia sa te certi - intrai in banca si-i luai de la casierie sau intrebai ce se intampla

| furios4you a răspuns:

Salut
1-cardul e posibil expirat
2-nu aveai bani pe el
3-bancomatul nu avea bani
4-nu erai titulara cardului
alege

| Annalina99 a răspuns:

Cati bani ai lasat in taxi?

| asphyxiated explică:

Am rezolvat, mersi. trebuia cum a zis DimianMaria sa bag parola si idu ca nu mergea altfel. multumesc tuturor