| Melania_8718 a întrebat:

Ati intampinat probleme cu Revolut? Sau e chiar asa bun cum spune lumea? Vreau pareri sincere pentru ca am si citit ca unii au avut probleme cu anumite tranzactii.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E OK in principiu, insa cu conditia sa nu te bazezi pe el si nici sa nu rulezi sume mari de bani. Trebuie sa ai in vedere ca in spatele lui e taica Putin.

| Daniel323 a răspuns:

Unii abia stiu sa scrie si sa citeasca, poate au avut probleme cu unele tranzactii.