| elninoema a întrebat:

Ati investit bani reali in monede digitale bitcoin, onecoin?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Nu, si imi pare rau... daca cumparam cand valorau 1euro / bitcoin eram bogat!
Acum un bitcoin valoreaza 375 euro big grin

| elninoema explică (pentru CPAElites):

La inceputul lunii te zgareai pe ochi, a depasit chiar si 1, 050$

12 răspunsuri:
| katy a răspuns:

In niciun caz. Daca esti in cautarea unui job la domiciliu, da-i mesaj in privat si te indrum eu spre un proiect serios si de viitor

| katy a răspuns:

Uite un job online, sunt seriosi, totul e legal pe baza de contract.
CAUTAM colaboratori, Operator PC online ( de acasa )
Program recomandat : 3 ore zilnic
Contract legal, venituri suplimentare motivante, scrisoare de recomandare!
Informatii COMPLETE si CORECTE despre proiect!
Important ca oamenii să stie absolut totul despre proiect, iar asta NU se poate realiza prin câteva fraze scurte si citite rapid!
Aici este vorba despre foarte multe informatii si din această cauză ele sunt împărtite în mai multe lectii si oferite tuturor în mod gradat, sistematic, NUMAI pe email!
Lectiile va arata cum sa realizati profituri in acest proiect!
Acest proiect vizează piata americană a cărtilor electronice si se poate lucra de oriunde din tară si din străinătate.
Pentru a primii mai multe detalii, trimiteti PROIECT la adresa de email:
katy_aghapi@yahoo.com

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai e aiurea sa dai bani reali pe chestii virtuale, ireale.

| elninoema explică (pentru dragosbogdan001):

Chestia e ca iti poti multiplica banii, citeste despre forextongue

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru elninoema):

Da, in general nu se intampla asta happy Si nu cred ca ii primesti, se multiplica virtual in cel mai bun caz

| Sesebi a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Dupa ce se multiplica virtual ii poti si scoate happy Pot sa iti spun din exeprienta

| elninoema explică (pentru Sesebi):

Hhaha citesc acum postarea. da trebuia sa bag bani atunci neaparat?

| MarioTGK a răspuns:

Da, de curand si deza am scos 300 de euro din aceasta investitie, este un proiect foarte serios cu o extindere uriasa si o crestere a valorii imensa

| WarHammer02 a răspuns:

De ce ai face asa ceva? Daca e vorba de jocuri eu zic sa te joci ceva fara sa iti ceara bani...nu baga banii reali aiurea.