| Aenoenienanonim a întrebat:

As vrea sa intreb si eu cum obtin monede hi5 fara sa pletesc cu bani reali?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia de aici gratis http://duracatalin95.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba faceti cu funditele astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu dar nu stiu cum Ș((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da roagati prietenii sati vizioneze cit mai mult profilu si sa comenteze toate pozele ori ce se leaga de contactarea profilului tau de pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pi este un hackdar nu merg site-ul sw numeste pirate hi5 coins

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://themetalspider.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| mihai_6493 a răspuns:

Dai pe Balance: 0coins, apesi pe X sa inchizi oferta aia cu plata si iti apare o lista cu oferte. trebuie sa completezi diverse formulare sa primesti cateva monezi. In momentul de fata, vad ca nu e nici o oferta de completat, dar uneori sunt. Bafta! da-mi fundita laughing

| cosma28a a răspuns:

Cine vrea monezi hi5 add cosma28a