| GabrielaCriss a întrebat:

Ati putea sa-mi spuneti si mie niste joburi online de pe care as putea face bani?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videochat.

| myself405 a răspuns:

Buna, sunt multe metode de a face bani pe net si nu toata lumea reuseste. Trebuie sa vezi cum totul expus si sa vezi ce activitate ti se potriveste. Gasesti aici cele mai bune metode de a face bani online explicate pe intelesul tuturor. http://cumfacbanipenet.no-ip.org Succes, sper ca te-am ajutat.

| valentina86mitrea a răspuns:

Daca vrei vb pe messenger nu stiu daca pot spune site-urile aici:mitreavalentina86