| Regedesubmunte a întrebat:

Aveți habar cei aia bursă de valori?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site-ul BVB si gasesti acolo toate informatiile de care ai nevoie. In mare, pe bursa tranzactionezi actiuni.

| ForexBroker a răspuns (pentru anonim_4396):

Necesar 100% documentatie in domeniu si practica pe demo, daca esti pe + pe demo nu te grabi. mai citeste invata comunica tranzactioneaza minim 6 luni si dupa aceea incerci cu bani reali. spargi 2-3 conturi si dupa aceea daca rezisti inseamna ca ai inteles ca este o investitie pe termen lung si nu castiguri uriase in timp scurt. Bafta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ForexBroker):

Nu stiu de ce imi spui mie asta. Eu tranzactionez de cativa ani pe piata ForEx.

Spune-i lui. Dar spune-i ce e aia bursa, nu ce trebuie sa faca, pentru ca daca a intrebat, e clar ca nu stie nimic din domeniu.

| ForexBroker a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai am adaugat la ce ai spus tu. Si in 10 cuvinte nu pot descrie volume intregi. Sa studieze el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ForexBroker):

Ideea e ca el vrea sa stie ce e aia bursa si tu ii spui cum sa procedeze daca vrea sa tranzactioneze. Nu prea are legatura, cel putin in momentul de fata. Si nu e vorba de descris volume intregi, ci o explicatie scurta a ce inseamna. Daca vrea sa se documenteze suplimentar, gaseste volumele alea pe internet, ca nu o sa stea nimeni sa ii explice tot.

| Jeezy a răspuns:

Da...pot sa zic ca stiu cate ceva despre bursele din America happy