| MusaAlexandruConstantin a întrebat:

Aveti idee unde pot vinde si eu nuci in coaja?
De preferat zona Prahova sau Brasov

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La tarabă in piață, aia e cheia succesului (vânzarea pe net e poveste)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La piață. Nu am văzut nicăieri să se vândă nuci cu coajă altfel. La mall dacă ai contract cu ei.

| Bizon95 a răspuns:

Pe marginea strazii

la piata doar daca ai noroc, majoritatea pietelor din rrrominica au samsari care impun pretul sau sa le vinzi lor la pret mic

altfel, incearca sa faci contract cu un hipermarket, dar, nu stiu ce sanse ai daca fiecare are deja un contract cu altcineva!