| x3Clover a întrebat:

Avon sau Oriflame?
Unde e mai avantajos si care produse sunt mai calitative?

9 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna referitor la raspunsul asteptat cred ca mai este o firma de renume mondial pe piata noastra care nu are concurent la raportul calitate pret daca esti interesata contact :07659948501, tiriboxi@gmail.com

| Vichtory a răspuns:

Sunt ambele bune, dar Avon mi se pare mai avantajos, calitativ si mai ieftin.

| ellenuk a răspuns:

Avon clar!

| soffie a răspuns:

Oriflame, sunt produse de calitate dar putin mai ridicate la pret fata de Avon

| PamPamGoesGreen a răspuns:

Oriflame are o calitate mai buna si pretul putin mai mare fata de produsele Avon

| katilyka a răspuns:

Eu cred ca totusi Oriflame... poate Avon mai ieftin, insa la Oriflame produsele sint mai bune))

| Oriflame_Alex_A._1993 a răspuns:

Buna, acceseaza www.zone-of-beauty.blogspot.ro si descopera ce avantaje constand in discounturi si cadouri ai alaturi de Oriflame!

| razvanelul882 a răspuns:

Oriflame iti spun sigur ca e si mama acolo si sunt cool toate produsele de la parfumuri pana la rujuri si toate cacaturile alea

| OriflameAdriana a răspuns:

Parerea mea este ca la Oriflame sunt produse mult mai bune decat la Avon. Desi sunt mai ieftine la Avon... si calitatea este la fel. Daca doresti o colaborare la Oriflame, te pot ajuta, indruma si iti pot da sfaturi utile. In plus, oricine se inschie in echipa mea primeste de la mine cadou un parfum daca primele 2 comenzi sunt de min 100 de lei. Pentru alte intrebari sau alte detalii: office.adriana@yahoo.com