| x3Clover a întrebat:

Avon sau Oriflame?

Unde e mai avantajos si care produse sunt mai calitative?
FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

14 răspunsuri:
| Consumptive a răspuns:

Eu am ales de ceva timp Avon in favoarea lui Oriflame.Au o gramada de produse dedicate femeilor si barbatilor in acelasi timp.Am cumparat destule produse de care am fost multumita mereu din punct de vedere calitativ, de timpul si de starea in care mi-au fost aduse.Preturile mi se par accesibile, acum depinde de buzunarul fiecaruia: sunt preturi mai mici, medii, dar si unele mai maricele.
Fiecare persoana alege brandul de la care isi cumpara cele mai multe produse, e si normal.
Cel mai bine ar fi sa iei doua brosuri, una de la Avon si una de la Oriflame, alegi ce iti place, poate comanzi de la amandoua si in timp in dai seama pe care brand il indragesti mai tare.happy

| AleAlbu a răspuns:

Produsele sunt mai de calitate de la Oriflame-parerea mea.

| FashionVictim93 a răspuns:

Eu suntin ORIFLAME(chiar daca cumpar din an in paste ceva de la firmele acestea) cu toate ca sunt mai scumpe dar sunt mai calitative ..Am auzit ca produsele de la Avon sunt testate pe animele si nu se stie cum reactioneaza la oameni.Pe unii ii pot ajuta produsele pe altii nu sau mai rau sa le apara diverse probleme...

| andreea49 a răspuns:

Mie imi plac mai mult produsele de la Avon.

| InnaBotezatu a răspuns:

Oriflamewinking dar sunt unele produse bune si la Avon

| x3Clover explică:

Unii zic asa, altii asa....Pe cine sa ascult?
Funda cine ma convinge!

| Cristina0596 a răspuns:

Mai avantajos este Oriflame happy Si dupa parerea mea, si produsele sunt mai bune.

| YongMun98 a răspuns:

Dupa parerea mea :
Produsele de la Oriflame sunt mai bune, dar mai scumpe!

| stefania13life a răspuns:

Si sora mea a fost reprezentat Avon si dupa ce nu a mai vrut sa devina reprezentata, fata care a inscris-o dadea comenzi in numele ei si in + produsele de la Avon sunt testate pe animale.Deci eu consider ca Oriflame este mai avantajos...Doar o parerewinking

| LinaCatalina09 a răspuns:

Dupa cum am inteles produsele de la Avon nu sunt prea buna fiindca imbatrineste pielea corpului si este adevarat... eu prefer oriflame =) cu toate ca nu sunt fan mare in machiaj.

| Anaim a răspuns:

Avon. am fost si eu reprezentant 1 an. Problema era ca eu comandam mai mult decat primeam comenzi rolling on the floor)

| creatza345 a răspuns:

Avon e mai tare de 1000000 de ori de cat Oriflame deoarece produsele sunt mult mai bune si de calitate! Si sunt multe categorii ( farduri, creme etc.) si foarte multe oferte mai ales ca acum este vara! Spar ca te-am ajutat! Funda?!; D

| bebbelinazavatki a răspuns:

Oriflame