| HappyCandy a întrebat:

La ce firma sunt produsele mai calitative oriflame sau avon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))) sa fiu sincer aceste firme sunt de 2 bani. (scuze ca te dezamagesc). ambele firme cumpara produse de 3 lei si le baga ei pret de 30 de lei deoarece: trebuie sa plateasca: transportul, distribuitorul, agentul de vanzari, si trebuie sa le mai ramana si lor ceva. deci nici una nu-i calitativa. daca vrei calitate du-te la magazinele naturiste si cumpara de acolo produse ieftine si foarte eficiente.

9 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! eu zic ca mai de calitate sunt de la oriflame chiar daca sunt mai scumpe, sunt bune si cele de la avon dar numai tu poti sa-ti dai seama care firma este mai buna.de ex.:mama prietenei mele a folosit o cremade la oriflame si i s-a iritat fata, dar de la avon nu. numai tu poti vedea sper ca te-am ajutat pa-pa.

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Catalinnr1 sa stii nu ca ar fi soramea reprezentant dar nu sunt de 2 bani sunt folositoare le scumpesc doar cu 5 lei nu mai mult daca esti baiat nu te crede ca stii de toate esti fraier

| BlackNights a răspuns:

Oriflame,parerea mea

| Roby_2040 a răspuns:

Sunt multumita de ambele:d

| InnaiiSa a răspuns:

La oriflame desigur sunt mai scumpe dar sunt foarte bune incearca sa faci o comparatie intre o crema de la avon si una de la oriflame si o sa vezi rezultatul sau ma rog orice alt produs

| maria_2139 a răspuns:

Avon are cele mai bune produse ...eu le-am incercat. miau fost de mare foleshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune si cele de la avon si cele dela oriflame dar e diferenta de produse

| biancutsa_7385 a răspuns:

Dupa parerea mea mai calitative sunt cele de la oriflame... sper ca te-am ajutat. funda sau vot?

| Lavinia_4225 a răspuns:

Nici avon si nici oriflame nu au produse de calitate