| anonim_4396 a întrebat:

Banii din paypal se pot retrage sau raman asa virtuali?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ca sa ai cont de paypal trebuie obligatoriu sa ai un card (adica cont) la o banca. Si prin acest card (cont) poti sa scoti banii de pe paypal.
Paypal este un site prin care poti sa faci tranzactii (cumparaturi) in siguranta pe internet, fara sa-ti fure cineva datele cardului. Dar pentru toate serviciile pe care le ofera paypal, acesta iti va percepe o taxa, un comision. Nu este mare; dar trebuie sa cunosti, sa te informezi de toate aceste costuri.

| RaduRobertRO a răspuns:

Se pot retrage, dar cu comision de retragere,