| Paulrzv a întrebat:

Buletinul meu a expirat, iar azi m-am dus sa mi-l schimb (dureaza 2 saptamana. ),
iar dupa asta am aflat de la cineva ca mi-a trimis un colet prin posta romana, as putea sa-l ridic (neavind buletin)?

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Posta romana iti va lasa o instiintare in posta ca ai la ei un colet. Mergi cu instiintarea aia la posta si faci cu ea dovada ca esti destiatarul coletului. Succeswinking

| nonny50 a răspuns:

Buletinul unui membru al familiei! happy

| gfy a răspuns:

In caz ca n-ai primit (desi ma indoiesc), cere-o.

| Victor_3433 a răspuns:

Cand ai cerut schimbarea /reinoirea buletinului nu ai primit si o adeverinta provizorie?