| Aloooohaaaa a întrebat:

Bunã! Mã poate ajuta cineva cu o lista de sponsori din Timisoara?
Organizez balul bobocilor pentru copiii de clasa a 9a de dupa vacanta de vara. Orice ajutor conteaza!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asemenea "lista de sponsori" nu exista, trebuie voi s-a faceti.
Faceti o lista cu ce aveti nevoie, dupa care contactati firme care desfac acele marfuri.
Pentru sala se pot contacta cluburi, hoteluri, restaurante, sali de sedinta etc. care sunt destul de incapatoare si pot fi libere cand faceti banchetul. Pentru mancare si bauturi se pot contacta supermarketurile, depozite en-gros, sau chiar restaurante sau cantine etc.
Daca lucrati destept, puteti obtine multe gratuitati sau macar reduceri mari de preturi.

| Adry05 a răspuns:

Duceti-va si voi pe la hoteluri, restaurante, cluburi mai mari si intreabati-i daca vor sa ofere sponsorizare.

| Justme111 a răspuns:

Noi am luat fiecare magazin la rand. Ca era alimentar, minimarket, etc. Fie ca ne-au dat 50 de lei minimul noua ne-a fost de ajuns. Unii nu dau deloc. Duceti-va la florarii, va pot sponsoriza cu flori pentru câștigătorii balului... incearca la orice magazin care il găsesti. Bafta.