| Ronny1788 a întrebat:

Buna all. Sa încep cu începutul. De când s-au scos din circulație pungile non eco, firma la care lucrez ne-a trimis niște sacoșe personalizate ( gen cele de rafie ) pentru a le folosi. Practic ne-a obligat sa le folosim. Unele s-au rupt, altele au dispărut, iar acum firma ne cere sa le platim. In ce condiții e ok treaba asta?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu pungile rupte nu ar trebui sa fie nici o problema, se mai intampla, mai ales daca au depasit durata de folosinta. Vor trebui sa fie prezentate ca sunt rupte.
Cu cele disparute este problema si pe acelea trebuie sa le plateasca cei care le-au facut disparute.