| cosmiin a întrebat:

Buna am 16 ani, are cineva o idee de o afacere mica

4 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Da! Iti faci un cont de distribuitor(gratis-online) si incepi sa inscrii fete ca si reprezentant la una/ doua dintre aceste firme ( vezi blogul acesta: http://ladys-business.blogspot.gr/ ) Ele o sa dea comenzi( si la o singura persoana care da comanda tu ai 10% din vanzarile ei, adica dac ao fata face o comanda de 200 lei tie iti revine 20 lei-intr-o luna, mai ales ca incepe scoala, poti strange in contul tau peste 60 lei stand)... Iar daca ai sa vrei sa iti extinzi afacerea atunci te astept sa discutam pe ladys. business! O seara buna!

| Low123 a răspuns:

Sincer la varsta ta nu cred ca poti face intr-un mod bani daca la asta te gandesti, pariurile sportive in caz ca le incerci iti urez bafta dar sa stii ca ai pierde mai multi bani asteapta sa faci 18 ani si vezi tu ce poti face

| Dragosh94 a răspuns:

Avand in vedere ca ai 16 ani...o taraba cu limonada. E prea devreme mai astepata 2 ani si atunci te poti apuca de treaba. Bafta multa!