| miribasz a întrebat:

Bună, am 16 ani si aș vrea sa ma angajez pe timp de vară. Știți cumva locuri in care as putea sa merg?

2 răspunsuri:
| JUNNKiE47 a răspuns:

Poti merge "cu ziua" sau ca si chelner însă fără carte de munca.

| TatianaIstrate a răspuns:

Nu m-as limita doar la joburi de picolo. Gasesti in articolul asta o multime de idei. Plus poti incerca sa fii curier Glovo daca iti place sa mergi pe bicicleta si nu te tenteaza ideea unui job de birou --> https://cariera.ejobs.ro/locuri-de-munca-pentru-elevi/