| aurelli a întrebat:

Am 16 ani si jumatate si as vrea sa ma angajez pe timp de vara in Brasov aveti ceva propuneri, sau stiti locuri unde m-as putea duce?

2 răspunsuri:
| QS_8971 a răspuns:

Incearca la bucataria unui restaurant ca ajutor de bucatar, un club de calculatoare sau ca bona... conteaza totusi si ce gen esti (mascul sau femela), cum arati pentru varsta ta(cat esti de dezvoltat/a), ce iti place sa faci si la ce te pricepi, sunt mai multi factori de care trebuie sa tii cont. happy
Iti doresc multa bafta si te respect pentru initiativa ta!