| Postoo a întrebat:

Am 17 ani si as dori sa ma angajez sezonier la litoral. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Da,angajatorul.

| Postoo explică (pentru GroparuVesel):

Hai ca ai facut o gluma. Ai un ou. Cand faci doua sa vii sa mi le ceri!

| DimLight a răspuns (pentru Postoo):

Trebuie sa te duci acolo sa vezi cine are nevoie, pe TPU nu cred ca sta angajatorul tau laughing

| GroparuVesel a răspuns (pentru Postoo):

Nu era o gluma...du-te la cel care angajeaza, la patron sau chiar si la cineva din personal si intreaba daca se fac angajari, vezi ce ai nevoie si gata.Pot sa pastrez oul?

| Postoo explică (pentru GroparuVesel):

Pastreaza`l de data asta!