| alleb95 a întrebat:

am 17 ani si caut un loc sa ma angajez pe timp de vara! Sunt din Arad, daca stie cineva vreun loc astept sugestii. Nu am nevoie sa fiu reprezentant la avon, oriflame etc.

3 răspunsuri:
| ToffyNR1 a răspuns:

E greu sa gasesti un loc unde sa te angajezi la 17 ani, pentru ca si eu sunt in aceeasi situatie, totusi sunt din Gorj, tu din Arad, poate ai mai multe sanse ca mine.Succes!

| Marlushka a răspuns:

Poti sa incerci pe la mare, deoarece in curand va veni sezonul estival.

| Marlushka a răspuns:

Poti sa incerci pe la mare, deoarece o sa vina vara!