| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa imi spuna daca pot fii reprezentant si la avon si la oriflame in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| Lasatunumele a răspuns:

Bineinteles ca potibig grin

11 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Da, bineinteles ca poti.

| RoXxy a răspuns:

Bineinteles ca poti.O colega de amea este reprezentanta si avon si oriflamewinking

| greieras a răspuns:

Buna ankac nu are nici o treaba una cu alta poti face bani din aman2 odata happy bafta

| Scândură a răspuns:

Buna! Da, poti fi, sunt doua firme separate, n-au nici o legatura una cu alta si nu au ei de unde sa afle ca este reprezentant si la alta firma!
Sper ca te-am ajutat!

| mary4567 a răspuns:

Da,sigur ca poti. Poti fi la orice vrei tu in acelasi timp(avon,oriflame, metropolis, infinity.etc) funda?

Răspuns utilizator avertizat
| ylakiztenurb a răspuns:

Da poti:*:*

| elenutza7275 a răspuns:

Da sigur ca poti ...de ce nu ai putea? Nu te impiedica nimeni

| Jet a răspuns:

Poti fii dar este foarte mult de munca

| 07diana a răspuns:

Da poti cunosc persoane care sunt in ambele locuri reprezentantihappy

| mamataeproasta a răspuns:

Funda e de la Avon sau de la Oriflame?